KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14488392
nr 1448 8392
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 42/100, daterad 1952. Bildmått: 34x26, yttermått inklusive ram: 47x38 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:05:04
9/2 15:10:42
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm